• Dolar
  6.8068
 • Euro
  7.4229
 • G. Altın
  377.66
 • T. Altın
  2155.8

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları AK Parti SKM’de açıklama yaparak “Saat 22.00’da nasip olursa Ahmet Aytar Meydanında AK Parti’ye gönül vermiş gönüldaşlarımızla birlikte inşallah zaferimizi kutlayacağız” dedi.

AK Parti Elazığ’da seçimi kazandıklarını açıkladı. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde açıklama yapan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları tüm Elazığlıları kutlamaya davet etti.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ BELEDİYESİ OLARAK ÖNCÜ OLACAĞIZ

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde açıklama yapan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, “AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, “Saat 22.00’da nasip olursa Ahmet Aytar Meydanında AK Partiye gönül vermiş gönüldaşlarımızla birlikte inşallah zaferimizi kutlayacağız. Nasip olursa yarından itibaren de inşallah kollarımızı Elazığ’ımızı hedeflediğimiz noktaya getirebilmek için vaat ettiğimiz projeleri hayata geçirebilmek için gece gündüz demeden koşturacağız. Ben bir kez daha bütün hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Biz bütün mahallelerimiz gezdik, bütün sokaklarımızı, bütün caddelerimizi gezdik, esnaflarımızı gezdik, sivil toplum kuruluşlarımızı gezdik.  Şehrimizin sorunlarını tek tek kayıt altına aldık. Bu sorunlar neticesinde projelerimiz çıkardık. 11 Ana başlıkta 100 proje çıkardık, Elazığ’ın genel sorunlarını çözebilmek için gayretli bir şekilde çalışacağız. Elazığ her zaman dediğimiz gibi yeşilin her rengine doyacak. Elazığ alt yapı sorunu olmayan bir şehir haline gelecek, trafik problemi asgariye inmiş bir şehir haline gelecek. Kentsel dönüşüm noktasında yapacağımız çalışmalarla istihdam noktasında yapacağımız çalışmalarla Elazığ’ı hak etiği yere getireceğiz. Her alanda Elazığ Belediyesi olarak öncü olacağız” diye konuştu.