• Dolar
  6.8223
 • Euro
  7.5691
 • G. Altın
  379.23
 • T. Altın
  2155.8

İşte Ayrıntılar...

İYİ Parti’de 4 Ağustos’ta gerçekleştirilen Kurultay’da Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Yavuz Temizer, sürpriz bir atama ile İYİ Parti Antalya İl Başkanı oldu.

 

 

25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili olan ve sonraki süreçte ise partisinden istifa ederek İYİ Parti’nin yolunu tutan Yavuz Temizer’in yeni görevi şaşırttı.

4 Ağustos’ta gerçekleştirilen İYİ Parti’nin son kurultayında Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Yavuz Temizer, alınan sürpriz kararla Antalya İl Başkanlığı’na atandı.

24 Haziran Genel Seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ 1.Sıra Milletvekili Adayı olan ancak yeterli oya ulaşamayınca meclis dışında kalan Temizer, böylelikle siyasi kariyerinde yeni bir rol üstlenecek.

 

 

 

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Antalya İl Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Aydın görevden alınırken, bu ismin yerine Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer atandı.

Antalya İl Başkanlığı görevini devralan Yavuz Temizer, yaptığı değerlendirmede, “Antalya İl Başkanlığımızda partililerimiz ile buluştuk ve Antalya İl Başkanlığı görevini teslim aldık. Bugüne kadar teşkilatımız için var gücüyle çalışmış İl Başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun. Bayrağı teslim aldığımız yerden daha ileriye taşıyabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.

HABER: TOLGA SÖNMEZ