• Dolar
  7.2915
 • Euro
  8.5355
 • G. Altın
  477.14
 • T. Altın
  3299.7

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Teşkilatı, parti binasında ağustos ayı il divan toplantısını gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi il binasında gerçekleşen ağustos ayı  il divan toplantısına, İl Başkanı Fikret Uymaz,  Merkez İlçe Başkanı Oğuz Duman, il yönetim kurulu ve merkez ilçe yönetim kurulu  üyeleri,  gençlik  kolları üyeleri, ilçe başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, belde ve mahalle başkanları ve partililer  katıldı.

Toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz: “Milli Görüş'ün ikinci 40 yılında, davamızın hünkâr mahfili Elaziz'imizde sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi

Başkan Uymaz: “Türkiye çapındaki maddi ve manevi kalkınmanın elbette ki Elazığ’a da yansılamaları olacak. Biz şimdi sadece Türkiye gündemini değerlendirmiyoruz. Sadece Türkiye’nin genel sorunlarıyla ilgilenmiyoruz. Sadece onları konuşmuyoruz. Aynı zamanda bunların elbetteki her birinin ilimize ilçelerimize yansımaları da söz konusu. Yani Türkiye’de geçim darlığı varsa en şiddetli hissedilen yerler elbetteki ilçelerimiz köylerimiz ve dar gelirli vatandaşlarımız. Dolasıyla bunlara da biz derman olmak zorundayız. Kendi sorumluluk alanımızı da maddi ve manevi kalkınmanın öncüsü haline getirmek zorundayız.” Diye konuştu.

İl Divan Toplantısı, Merkez İlçe Başkanı Oğuz Duman’ın yapılan çalışmalar hakkında verdiği bilgilerden sonra birim başkanları ve ilçe başkanlarının sunumları ile son buldu.

HABER: TOLGA SÖNMEZ