• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Elazığspor ile anlaşma sağlayan Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın ekibi de netleşti. Alınan bilgilere göre Orhan Kaynak’ın ekibinde Elazığlı atrenörler ağırlıklı olacak.

Elazığspor’da Hacı Murat Yümlü’nün başkanlığa seçilmesi durumunda teknik direktörlük koltuğuna oturacak olan Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın ekibi netleşti.
Alınan bilgilere göre Elazığspor ile ön protokol imzalayan Orhan Kaynak’ın ekibinde ağırlıklı olarak Elazığlı antrenörler görev yapacak.
Buna göre, geride bıraktığımız sezonda son olarak Hüseyin Kalpar’ın ekibinde yer alan ve Kalpar’ın istifasının ardından kalan 4 haftada takımın başına geçen Muammer Sürmeli’nin yanı sıra geçmiş sezonlarda da Elazığspor’da gerek alt yapı gerekse de a takımda antrenörlük yapan İlhan Aydın’ın Orhan Kaynak’ın yardımcı antrenörleri olacağı öğrenildi.
Öte yandan kaleci antrenörlüğünü ise ilimizin deneyimli teknik adamlarından Sacit taşdemir’in üstleneceği bildirildi.
24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerin ardından Elazığ’a gelecek olan Teknik Direktör Orhan Kaynak’ın beraberinde bir de yardımcısını getireceği ifade edilirken, bu ismin ise büyük ihtimalle kondüsyoner olacağı öğrenildi.