• Dolar
  5.6973
 • Euro
  6.2972
 • G. Altın
  275.26
 • T. Altın
  1863.0

Tam 1 ay önce televizyonumuzu ziyaret eden ve önümüzdeki ay ilimizde yapılması planlanan Curling Şampiyonası ile ilgili bilgiler veren Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Genel Başkanı hemşehrimiz Özcan Gül, Malatya’da geçirdiği trafik kazası sonucunda 44 yaşında hayatını kaybetti.

İlimize aldırmayı düşündüğü Curling Bölge Şampiyonası’nın tanıtımını yapmak üzere tam 1 ay önce Elazığ’a gelen ve televizyonumuzu ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Genel Başkanı hemşerimiz Özcan Gül, Malatya’da geçirdiği trafik kazası sonucunda yaşamını yitirirken, aynı araçtaki kızı 15 yaşındaki Cansu Gül ise ağır yaralandı.

44 yaşında hayatının baharında vefat eden Özcan Gül, Televizyonumuza yapığı ziyarette Elazığlı olduğunu ve Elazığ’ı çok sevdiğini ve bu nedenle de Curling Şampiyonasını Elazığ’a aldırdığını aktarmıştı.

Bu sabah Malatya-Kayseri karayolunda Akçadağ ilçesi Doğanlar yol ayrımı mevkiinde meydana gelen kazada karşı yönden gelen araçla yaşanan kafa kafaya çarpışma sonucunda ağır yaralanan Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Genel Başkanı hemşehrimiz Özcan Gül ambulansla Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırılırken, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

Kanal 23 ailesi olarak merhum Özcan Gül’e Allah’tan rahmet, kazada ağır yaralanan kızı Cansu Gül’e ise acil şifalar diliyoruz.