• Dolar
  5.7961
 • Euro
  6.4141
 • G. Altın
  272.41
 • T. Altın
  1838.2

Geçtiğimiz hafta ani bir kararla görevinden istifa eden Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yaptığı görüşmenin ardından yönetimini güçlendirerek göreve devam etme kararı aldı.

Elazığ Belediyespor’da Başkan Ahmet Toprak, istifa kararından vazgeçti.

Geçtiğimiz hafta aldığı ani bir kararla kulüp başkanlığından istifa eden Toprak, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yaptığı görüşmenin ardından yönetimini güçlendirerek göreve devam etme kararı aldı.

İstifasına gerekçe olarak destek görememesi ve yalnız bırakılmasını gösteren Başkan Ahmet Toprak, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile bir araya gelerek bir durum değerlendirmesi yaptı.

Alınan bilgilere göre yapılan görüşme sonrasından Başkan Ahmet Toprak’ın istifa kararından vazgeçtiği ve yönetim kuruluna yapılacak olan takviyelerle yola devam edileceği bildirildi.

Televizyonumuza konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak, Elazığ Belediyesi’nden geçmişte olduğu gibi bundan sonra da gerek tesis gerekse de gıda yardımı almaya devam edeceklerini ifade ederken, Başkan Şerifoğulları’nın sezonun 2. Yarısı için destek sözü verdiğini belirtti.

Şehrin birinci önceliğinin Elazığspor olduğunu ve bunu da anlayışla karşıladıklarını sözlerine ekleyen Toprak, her şeye rağmen iddialı bir Belediyespor oluşturmak için gayret göstereceklerini ifade etti.