• Dolar
  6.8555
 • Euro
  7.7862
 • G. Altın
  399.18
 • T. Altın
  2704.2

Elazığspor’un kaderi önümüzdeki günlerde Başkan Selçuk Öztürk’ün ilimiz milletvekilleri, belediye başkanı şahin Şerifoğulları ve Vali Çetin Oktay Kaldırım ile yapacağı görüşmeye göre şekillenecek.

Elazığspor’da yaşanan belirsizlik bayram sonunda şekillenecek.

Yeni sezonda TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan ve yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle geleceği pek de parlak görünmeyen Bordo-Beyazlı ekibimizde, ilerleyen günlerde oldukça hareketli saatler yaşanacak.

Geçtiğimiz gün Ankara’da yapılan TFF Kongresi’nde Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile görüşme fırsatı bulan ve Vali Çetin Oktay Kaldırım ile ise telefonda görüşen Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün 9 Haziran’a ertelenen olağan mali genel kurul öncesinde ilimize geleceği ve Başkan Şerifoğulları’nın yanı sıra ilimiz milletvekilleri ve Vali Kaldırım ile yeniden görüşerek yol haritasını çizeceği öğrenildi.

Umudunu bu isimlerle yapılacak olan toplantıya bağlayan Başkan Öztürk’ün istediği desteği bulamaması durumunda ise görevi bırakması bekleniyor.

Başkan Öztürk’ün yapılacak olan toplantıda süreçle ilgili brifing vereceği öğrenilirken, başta transfer tahtası olmak üzere, Kulüp Lisans ve FİFA borçlarıyla ilgili destek isteyeceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.