• Dolar
  6.7784
 • Euro
  7.4659
 • G. Altın
  371.86
 • T. Altın
  2155.8

Teknik Direktör Alaattin Tutaş’ın istifasını kabul eden Elazığ Belediyespor, Derince Belediyespor ve Ofspor Maçlarına Kaleci Antrenörü Sinan Gerçek idaresinde çıkacak.

Elazığ Belediyespor’da Turgutluspor yenilgisinin ardından görevinden istifa eden Teknik Direktör Alaattin Tutaş’ın yerine gelecek olan isim henüz netleşmedi.
Dönüm maçı gözüyle bakılan Turgutluspor karşısında alınan 3-0’lık yenilginin ardından Teknik Direktör Alaattin Tutaş’ın istifa etmesi üzerine toplanan Elazığ Belediyespor Yönetim Kurulu, deneyimli teknik adamın istifasını kabul etti.
Gelinen süreçle ilgili bilgiler veren Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak, başarıya aç ve disiplinli bir ismi takımın başına getirmeyi planladıklarını aktardı.
Yeni teknik direktörün Elazığ dışından bir isim olacağını ifade eden Toprak, bu konuda aceleci davranmayacaklarını aktararak kafalarında belirledikleri isimler arasından bir tercih yapacaklarını söyledi.
Önlerinde Çarşamba günü Derince Belediyespor, Pazar günü ise Ofspor ile oynanacak olan iki önemli maç bulunduğunu kaydeden Başkan Ahmet Toprak, bu maçlara kaleci Antrenörü Sinan Gerçek idaresinde çıkacaklarını sözlerine ekledi.
HABER: CEYHUN GÜL