• Dolar
  6.8684
 • Euro
  7.7185
 • G. Altın
  392.13
 • T. Altın
  2653.7

Liglerin ne zaman başlayacağı yönündeki belirsizlik devam ederken, Elazığ Belediyespor’da sosyal mesafe kuralları çerçevesinde Elazığ’da olan futbolcular çalışmalara başladı.

TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Elazığ Belediyespor’da, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde çalışmalar yeniden başladı.
Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen ligler konusunda belirsizlik devam ederken, Avrupa’da bir çok takımın hazırlıklara başlamasının ardından temsilcimiz Elazığ Belediyespor da Elazığ’da olan futbolcularıyla hazırlıklara start verdi.
Elazığ Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, yaptığı değerlendirmede sosyal mesafe kuralları ve önlemlere uyarak Elazığ’da olan 8 futbolcuyla antrenmanlara başladıklarını belirtti.
Tutaş, Koronavirüs konusunda her türlü tedbiri aldıklarını aktarırken,  Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirleyeceği takvime göre maçlara çıkacaklarını söyledi.
Liglerin Mayıs Ayı sonu veya Haziran’da başlamasını umduklarını aktaran Elazığ Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, “Biz takvimin belirlenmesini beklemeden Elazığ’da bulunan 8 futbolcumuzla sosyal mesafe kurallarına uyarak çalışmalarımıza start verdik. Yine il dışında olan futbolcularımızın video konferans yöntemiyle antrenman programlarını organize ediyoruz” şeklinde konuştu.