• Dolar
  6.0959
 • Euro
  6.5984
 • G. Altın
  316.72
 • T. Altın
  2140.1

Birevim Elazığspor Kulübü, Gençlik Merkezi Sahası’nın lig maçına yetiştirilmesi nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’e teşekkür etti.

Göreve atanır atanmaz yaptığı gayretli çalışmalarla kısa zamanda kamuoyunun takdirini toplayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’e bir destek de Birevim Elazığspor Kulübü’nden geldi.

Bordo-Beyazlı temsilcimiz, Gençlik Merkezi Sahası’nın lig maçına yetiştirilmesi ve alt yapı tesislerine mefruşat desteği nedeniyle Eren’e teşekkür etti.

Elazığspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Takımımızın lig müsabakalarını oynadığı Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahasının kısa süre içerisinde tüm eksikliklerinin giderilmesi ve Spor kompleksinin profesyonel lig müsabakalarına ev sahipliği yapması adına Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından önemli çalışmalar yapılmıştır. Elazığ Gençlik Merkezi Sentetik Sahanın kısa zaman diliminde TFF talimatlarına uygun hale getirilmesi hususunda yoğun çalışmalar gerçekleştiren ve aynı zamanda kulübümüz altyapı tesislerine mefruşat desteğinde bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Abdulsamet Eren’e teşekkür ederiz”.