• Dolar
  6.7539
 • Euro
  7.6798
 • G. Altın
  371.08
 • T. Altın
  2531.2

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından, Cumartesi günü deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak olan Elazığ Özel İdare Bayan Basketbol Takımı’na zorlu maç öncesi moral gecesi düzenlendi.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, zorlu Galatasaray maçı öncesi Birevim Elazığ Özel İdarespor Bayan Basketbol Takımı’na jest yaptı.

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve Cumartesi günü deplasmanda Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan Bordo-Beyazlı temsilcimiz için bu maç öncesinde dün akşam moral gecesi düzenlendi.

 

 

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Windyhill Hotel’de  düzenlenen geceye Belediye Başkan Baş Danışmanı Nazif Bilginoğlu, Gençlik ve Spor  İl Müdürü Abdulsamet Eren, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.

 

 

Programın açılış konuşmasını yapan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, Birevim Elazığ Özel İdarespor Bayan Basketbol Takımı’nın ilimizin önemli bir marka değeri olma yolunda ilerlediğini kaydederek, Özel İdarespor’a şampiyonluk yolunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, daha sonra ise Özel İdarespor Kulüp Başkanı Sebahattin Uçar ve Windyhill Hotel sahibi Hüseyin Dal’a plaket verdi.

 

 

Daha sonra söz alan Birevim Özel İdarespor Kulüp Başkanı Sebahattin Uçar, hedeflerinin ligi ilk 8 içerisinde tamamlamak olduğunu kaydederek, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür etti.

Son olarak söz alan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise başarılarından dolayı Birevim Özel İdarespor Kulübü’nü kutlarken, şehir olarak takıma destek olacaklarını söyledi.

Program, mahalli müzik dinletisi ile sona erdi.