• Dolar
  5.9199
 • Euro
  6.5302
 • G. Altın
  284.05
 • T. Altın
  1924.2

Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü iç transfer çalışmalarını tamamladı. Toplam 9 isimle yeniden anlaşma sağlayan Elaziz Belediyespor, kadroda düşünülmeyen diğer isimlerle yollarını ayırdı.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’de mücadele eden ve yeni sezonda iddialı bir ekip oluşturmak isteyen Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü, bu doğrultuda öncelik verdiği iç transfer çalışmalarını tamamladı.

Teknik Direktör Alaattin Tutaş’ın verdiği rapor doğrultusunda yapılan görüşmeler sonucunda toplam 9 futbolcuyla yeniden anlaşma sağlandı.

Buna göre; Kaleci Engin Olgun, Enver Abdullah Filiz, Burak Keskin, Mazlum Öndil, Nihat Apaydın, Cenk Cengiz, Arif Şahin, Ferhat Canlı ve Burak Altıngök.

Öte yandan Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü’nde iç transfer için 1-2 isimin durumunun henüz netleşmediği öğrenilirken, birkaç gün içerisinde bu isimlerle ilgili de karar verileceği belirtildi.

İç transfer çalışmalarının tamamlanmasının ardından rotayı bu kez ise dış transfere çevirecek olan Elazığ Belediyespor, belirlenen mevkiler için takviyelerini yapmaya başlayacak.