• Dolar
  5.8889
 • Euro
  6.5321
 • G. Altın
  282.01
 • T. Altın
  1901.8

Birevim Elazığspor’da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-Beyazlı ekibimiz, bu kapsamda Cengizhan Akgün’ün sözleşmesini 1 yıl uzattı.

Elazığspor’da iç transfer çalışmaları son sürat devam ediyor.

15 Temmuz’da ilimizde başlayacak olan 1.Etap hazırlıkları öncesi iç transferi tamamlamayı hedefleyen Bordo-Beyazlı ekibimiz, bu kapsamda 1 yıllık mukavelesi kalan Cengizhan Akgün’ün sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

Elazığspor’un geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde Gençlerbirliği’nden transfer ederek bünyesine kazandırdığı genç futbolcu, yapılan anlaşma doğrultusunda 2 yıl daha Bordo-Beyazlı formayı giyecek.

Konuyla ilgili Elazığspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Genç futbolcunun 2019-2020 sezonu sonunda sona erecek olan sözleşmesinin 2020-2021 sezonu sonuna kadar uzatıldığı belirtildi.

Öte yandan yapılan açıklamada, Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ile bir araya gelen Cengizhan’ın, yeni sezonu kapsayan sözleşme alacaklarının yarısından feragat ettiği kaydedilirken, duyarlı davranışı nedeniyle Cengizhan Akgün’e teşekkür edildi ve Bordo-Beyaz forma altında başarı dileklerinde bulunuldu.