• Dolar
  7.2807
 • Euro
  8.5877
 • G. Altın
  454.03
 • T. Altın
  3078.0

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Türkiye Futbol Federasyonu’nda 1 Haziran’da gerçekleştirilecek olan olağan kongre öncesinde başkanlığa aday olan Nihat Özdemir’i destekleme kararı aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda Olağan Genel Kurul 1 Haziran Cumartesi günü yapılacak.
Kongre öncesinde kulüplerin tavrı merak edilirken, Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, başkanlığa adaylığını açıklayan Nihat Özdemir’i destekleme kararı aldı.
Nihat Özdemir’in İstanbul’da verdiği iftar davetine katılan Başkan Öztürk, Özdemir lehine açık destek açıklamasında bulunarak tarafını belirledi.
İstanbul’da bir otelde gerçekleşen iftar davetinin ardından değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk; “Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı değerli hemşehrimiz ve ağabeyimiz Sayın Nihat Özdemir’in davetine icabet ettik. Kulüplerimizin yaşadığı sıkıntıları bizzat kendilerine ileterek, bu sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Sağ olsun TFF Başkan Adayı Nihat Özdemir de kulüplerimizin problemlerini dikkatle dinleyerek bu sorunları çözüme kavuşturmak adına önemli çalışmalar yapacaklarını bizlere aktardı. Sayın Nihat Özdemir’e çıktığı bu yolda bizlerde üzerimize düşeni yaparak destekleyeceğimizi beyan ederek,  başarılar diledik” ifadelerine yer verdi.