• Dolar
  6.7539
 • Euro
  7.6798
 • G. Altın
  371.08
 • T. Altın
  2531.2

Teknik Direktör arayışları kapsamında Mustafa Özer, Ümit Özat ve Orhan Kaynak gibi isimlerle görüşen ancak olumlu bir sonuç alamayan Birevim Elazığspor, Elazığlı Teknik Direktör Armağan Turhan’ı ilimize davet etti.

Birevim Elazığspor’da Teknik Direktör arayışları devam ediyor.
Ergene Velimeşespor Maçı sonrasında Teknik Direktör Sefer Yılmaz’ın istifasının ardından vakit kaybetmeden arayışlarına başlayan Bordo-Beyazlı ekibimizde; Mustafa Özer, Ümit Özat ve Orhan Kaynak gibi isimlerle yapılan görüşmelerden olumlu bir sonuç alınamadı.
Elazığspor’daki mevcut durum ve kadro yetersizliği nedeniyle teklif götürülen isimlerden olumsuz yanıt alan Birevim Elazığspor’da ibre son olarak ise Elazığlı Teknik Direktör Armağan Turhan’a çevrildi.
59 Yaşındaki Pro-Lisans sahibi Armağan Turhan ile ilk görüşmeyi 2. Başkan Mehmet Kaya aracılığı ile yapan Birevim Elazığspor, tecrübeli teknik adamı son detayları görüşmek üzere ilimize davet etti.
Bu akşam ilimizde olması beklenen Armağan Turhan ile bir araya gelecek olan Başkan Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, büyük bir aksilik yaşanmaması durumunda Armağan Turhan’a imza attıracakları öğrenildi.
Kariyerinde; Tepecikspor, 24 Erzincanspor, Anadolu Bağcılar, Çine Madranspor, Eyüpspor, Nazilli Belediyespor, Alanyaspor, İstanbulspor, Anadolu Üsküdar, Zonguldakspor, Karagümrükspor, Alibeyköyspor, Vefaspor ve Feriköyspor gibi takımlar bulunan Armağan Turhan, son olarak Büyükçekmece Tepecikspor’da görev yapmıştı.

Ceyhun Gül/Haber