• Dolar
  6.8555
 • Euro
  7.7862
 • G. Altın
  399.18
 • T. Altın
  2704.2

Elazığspor’da mevcut kadrodaki yerli futbolcular, yaşanan belirsizliğin bir an önce sona ermesini bekliyor. Başkan Selçuk Öztürk, sürecin devam etmesi halinde yerli oyuncuların da takımdan ayrılacaklarını açıkladı.

Elazığspor’da kadro, dağılma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Spor Toto 1. Lig’de kümede kalma savaşını kaybederek TFF 2. Lig’e düşen Bordo-Beyazlı ekibimizde yaşanan belirsizlik süreci mevcut kadroyu da olumsuz yönde etkiliyor.

Başkan Selçuk Öztürk’ün destek bulamaması durumunda görevi bırakacağını açıklamasının ardından, takımda sözleşmeleri devam eden futbolcular da önümüzdeki günlerde başlayacak olan transfer dönemiyle birlikte geleceklerine yön vermek istiyorlar.

Bu nedenle kararlarını Başkan Öztürk’ün göreve devam etmesi ya da bırakmasına göre verecek olan Elazığsporlu futbolcular, yaşanan belirsizliğin bir an önce sona ermesini bekliyor.

9 Haziran tarihine ertelenen olağan mali genel kurul öncesinde ilimize gelerek şehrin önde gelen isimleriyle görüşecek olan Başkan Selçuk Öztürk’ün, görevi bırakma kararı alması durumunda kadrodaki birçok oyuncunun da takımdan ayrılması bekleniyor.