• Dolar
  6.8555
 • Euro
  7.7862
 • G. Altın
  399.18
 • T. Altın
  2704.2

Elazığspor ile 1 yıl daha sözleşmeleri bulunan Ahmet Sabri Fener ve Abdulkadir kayalı, alacaklarının ödenmemesini gerekçe göstererek kulübe ihtar çekti.

Elazığspor’da yaprak dökümü başlıyor…

Spor Toto 1. Lig’den düşen ve yeni sezonda TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Bordo-Beyazlı ekibimizde, 2 futbolcu kulübe ihtar çekerek alacaklarının ödenmesi talebinde bulundu.

Elazığspor’a ihtar çeken bu isimlerin Birevim Elazığspor’un geçtiğimiz sezonun ara transfer döneminde renklerine bağladığı ve 1 yıl daha sözleşmeleri bulunan Kaleci Ahmet Sabri Fener’in yanı sıra Abdulkadir Kayalı olduğu öğrenildi.

Alınan bilgilere göre iki futbolcunun alacaklarının toplamının yaklaşık 400 Bin TL civarında olduğu bildirilirken, Elazığspor Yönetim Kurulu’nun gelen ihtarlar karşısında nasıl bir tutum sergileyeceği ise merak konusu oldu.

Elazığspor’un futbolculardan gelen ihtara rağmen ödeme yapmaması durumunda Ahmet Sabri Fener ve Abdulkadir Kayalı’nın sözleşmelerini tek taraflı feshetmek için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuracakları ve haklı görülmeleri durumunda takımdan ayrılacakları öğrenildi.