• Dolar
  5.7817
 • Euro
  6.4311
 • G. Altın
  273.46
 • T. Altın
  1862.7

Birevim Elazığspor’da teknik heyette yaşanan ayrılıklarla ilgili açıklama yapıldı. Yardımcı antrenörler Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın’a Alt Yapı koordinatörlüğü ve antrenörlüğü teklif edildiği belirtilen açıklamada, Muammer Sürmeli’nin yapılan teklifi kabul etmediği belirtildi.

Birevim Elazığspor’da teknik heyette yer alan Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın ile yolların ayrılmasına yönelik gerek görsel gerekse de yazılı basında çıkan haberler üzerine, Elazığspor kulübünden resmi açıklama yapıldı.
2018-2019 sezonunun ardından Elazığspor’un bir alt lige düşmesi sebebiyle Başkan Selçuk Öztürk’ün, kulübün mutlaka özüne dönmesi ve alt yapıya önem vermesi gerektiğini defalarca beyan ettiği kaydedilen açıklamada, yapılan çalışmalar kapsamında altyapı takımlarında forma giyen 20’nin üzerinde futbolcu tespit edildiği bildirildi.
Bugün başlayacak yeni sezon hazırlıkları çalışmalarında yer alacak olan genç futbolcuların, teknik heyet tarafından 10-15 günlük 1.etap kamp çalışmaları süresince gözlemleneceği belirtilen açıklamada, altyapının istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmesi ve A takıma futbolcu kazandırılması kapsamında Başkan Selçuk Öztürk tarafından, antrenörler Muammer Sürmeli ve İlhan Aydın’a yeni sezonda altyapı koordinatörlüğü ve antrenörlüğü teklif edildiği ancak yapılan bu teklifi İlhan Aydın kabul ettiği, Muammer Sürmeli’nin ise kabul etmediği ifade edildi.