• Dolar
  6.7784
 • Euro
  7.4659
 • G. Altın
  371.86
 • T. Altın
  2155.8

Birevim Elazığspor’un sezonun ilk yarısında kalan tüm deplasman maçları ilimiz yöneticileri ve ilimiz Milletvekilleri tarafından karşılanacak. Bu sayede Elazığspor’un cebinden deplasman masrafları için para çıkmayacak.

İçerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntıdan bir an evvel kurtulmanın yollarını arayan Bordo-Beyazlı ekibimizde, sezonun ilk yarısında kalan tüm deplasman maçları ilimiz yöneticileri ve ilimiz Milletvekilleri tarafından karşılanacak.

Forma kampanyasıyla oluşan birlik ve beraberlik ruhu her geçen gün daha da perçinlenirken, bu sayede Elazığspor’un ilk yarı sonuna kadar deplasman masrafları için cebinden para çıkmayacak.

4. Haftada oynanan Kırşehir Belediyespor maçının deplasman giderlerini AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un karşılamasının ardından  hatırlanacağı üzere Cumartesi günü oynanacak olan Niğde Anadolu Futbol Kulübü müsabakasının deplasman giderlerini de yine Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık üstlenmişti.

Bu gelişme üzerine son olarak ise AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar Birevim Elazığspor’un 8. Haftada karşılaşacağı Bodrum Belediyesi Bodrumspor deplasman giderlerini karşılayacağını açıklamış ve Elazığspor’un galip gelmesi durumunda 2 günlük de tatil sözü vermişti.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından bu kez de Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ile Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan da Elazığspor’un deplasman giderleri için destek açıklamaları geldi.

Buna göre, Elazığspor’un 10. Haftada karşılaşacağı Ergene Velimeşespor maçının deplasman giderlerini Vali Çetin Oktay Kaldırım, 12. Haftada karşılaşacağı Ankara Demirspor maçının deplasman giderlerini Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 14. Haftada karşılaşacağı Etimesgut Belediyespor maçının deplasman giderlerini AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve 16. Haftada karşılaşacağı Eyüpspor maçının deplasman giderlerini ise Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları karşılayacak.

HABER: TOLGA SÖNMEZ