• Dolar
  7.3367
 • Euro
  8.6814
 • G. Altın
  454.62
 • T. Altın
  3094.6

Elazığspor, Sözünü Tutmayanları Açıklayacak...

Birevim Elazığspor Kulübü, forma kampanyası için taahhütlerini yerine getiren isimlere teşekkür ederken, taahhütte bulunmalarına rağmen henüz ödeme yapmayan kişi, kurum ve kuruluşların ise önümüzdeki hafta içerisinde kamuoyuna açıklanacağı belirtildi.

Elazığspor Kulübü’nden forma kampanyasıyla ilgili önemli bir açıklama yapıldı.

Birevim Elazığspor Kulübü’ne Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları öncülüğünde maddi destek sağlamak amacıyla düzenlenen, ancak şu ana kadar verilen sözlerin önemli oranda tutulmadığı forma kampanyası, Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklama ile yeni bir boyut kazandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, kampanya kapsamında taahhütlerini yerine getiren isimlere teşekkür edilirken, sözlerini yerine getirmeyen kişilerin ise önümüzdeki hafta içerisinde kamuoyuna açıklanacağı belirtildi.

Konuyla ilgili Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle;

“Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları tarafından 26 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen #TamZamanıŞimdi forma kampanyasına destek vererek taahhütlerini yerine getiren Elazığspor sevdalılarına teşekkür ediyoruz. Forma kampanyası için taahhütte bulunup taahhütlerini yerine getirmeyen kişi, kurum ve kuruluşların, hangi makamda, mevkide ve işadamı kimliğinde oldukları gözetilmeksizin önümüzdeki hafta içerisinde resmi web sitemizden açıklanacaktır. Kamuoyunun bilgisine arz olunur”.

 HABER: CEYHUN GÜL - TOLGA SÖNMEZ