• Dolar
  6.8116
 • Euro
  7.4215
 • G. Altın
  377.49
 • T. Altın
  2155.8

Koronavirüs nedeniyle tedavi altında olan Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin efsane kalecilerinden rüştü Reçber’in sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan hastane yetkilileri, eski milli kalecinin genel durumunun iyiye gittiğini belirttiler.

Türk futbolunun efsane kalecilerinden Rüştü Reçber, Koronavirüs tanısıyla kaldırıldığı hastanede, 29 Mart Pazar gününden bu yana tedavi görüyor.
Futbol dünyasında peş peşe görülen vakaların ardından Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak gibi isimler de virüse yakalanıp daha sonra ise taburcu olurken, futbolseverler Beşiktaş, Fenerbahçe ve A Milli Takım’ın efsane kalecilerinden Rüştü Reçber’den de sevindirici haber bekliyor.
Eski milli kaleci Rüştü Reçber’in tedavi gördüğü hastaneden açıklama gelirken, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serap Gençer ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Gülcihan Özkan şu bilgileri verdi:
"Pazar günü Covid-19 tanısı alarak hastanemize nakledilen ve tedavisini sürdürdüğümüz Rüştü Reçber halen hastanemizde normal hasta katında yatırılarak izolasyonu ve tedavisine devam edilmektedir. Hastamızın genel durumu her geçen gün daha iyiye gitmektedir."