• Dolar
  6.8554
 • Euro
  7.7423
 • G. Altın
  390.63
 • T. Altın
  2641.9

Erzurum Kampı’nın oldukça faydalı geçtiğini aktaran Sportif Direktör Mustafa Aksu, Stoper ve Forvet mevkileri için takviyeye ihtiyaçları olduğunu kaydederken, mevcut kadronun ligi orta sıralarda bitirebilecek yeterlilikte olduğunu söyledi.

Birevim Elazığspor’da devam eden 2. Etap Erzurum Kampı’na yönelik değerlendirmelerde bulunan Sportif Direktör Mustafa Aksu önemli açıklamalarda bulundu.

Faydalı bir kamp süreci geçirdiklerini aktaran deneyimli teknik adam, Arefe gününe kadar Erzurum kampına devam edeceklerini aktarırken, Arefe sabahı yapılacak olan son çalışmanın ardından futbolculara 3 gün izin verileceğini ve çalışmaların Bayram’ın 4. Günü Elazığ’da yeniden başlayacağını söyledi.
Yabancılar hariç mevcut kadronun önemli bir kısmını muhafaza etmelerinin sevindirici olduğunu kaydeden Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu, bu kadronun Elazığspor’u rahatlıkla ligde tutabileceğini ve mevcut kadronun ligi orta sıralarda bitirebilecek yeterlilikte olduğunu söyledi.
Aksu, Elazığspor’un hedef koyabilmesi için mutlak suretle transfer engelini kaldırması gerektiğini sözlerine eklerken, “Eğer Play-Off ya da şampiyonluk hedefi olacaksa stoper, forvet arkası ve forvet takviyeleri yapılması şart” şeklinde konuşurken, bu mevkiler için ellerinde gelecek vadeden genç futbolcular da bulunduğunu söyledi.