Misli.Com 2. Lig Kırmızı Grup’ta Çarşamba günü Elazığspor ile karşılaşacak olan Sakaryaspor, 21 kişilik kafilesi ile Elazığ’a geldi.

Sakaryaspor, Elazığ’da…

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup’ta 7 Nisan Çarşamba günü ilimizde Elazığspor ile puan mücadelesine çıkacak olan Sakaryaspor, 21 kişilik kafilesi ile Elazığ’a geldi.

Kırmızı Grup’ta Play-Off mücadelesi veren rakibini mağlup ederek eli boş göndermek isteyen Elazığspor, Gençlik Merkezi’nde oynanacak olan müsabakada oldukça zorlu bir rakip bekliyor.

Özellikle de deplasman performansı ile dikkatleri üzerine toplayan Tatangalar, şu ana kadar deplasmanda oynadıkları 15 maçın 10’unu kazanırken, 4’ünde berabere kaldı ve sadece 1 kez yenildiler.

Deplasmanda rakip fileleri 28 kez havalandıran Sakaryaspor, kendi kalesinde ise 9 gol gördü.

Elazığ deplasmanına 21 futbolcu ile gelen Sakaryaspor kafilesinde yer alan isimler şöyle;

Oğuz Çalışkan, Muhammet Reis, Alişan Şeker, Berkaycan Değirmencioğlu, Ümit Yasin Arslan, Burak Öksüz, Oğuzhan Kayar, Canberk Özdemir, Özkan Taştemur, Hakan Aslantaş, Alpay Koçaklı, Çağrı Ortakaya, Caner Koca, Nuri Aydın, Azad Filiz, Mehmet Boztepe, Alimcan Menteşe, Devrim Taşkaya, Hasan Bilal, Ali Özgün ve Berk İsmail Ünsal.

Sakaryaspor kafilesinde Elazığlı futbolcu Mehmet Boztepe’nin yanı sıra Elazığsporlu eski futbolcu Çağrı Ortakaya da bulunuyor.