• Dolar
  6.7784
 • Euro
  7.4659
 • G. Altın
  371.86
 • T. Altın
  2155.8

Yaşadığı şanssız puan kayıplarıyla ligde henüz galibiyetle tanışamayan Elazığ Belediyespor, Cumartesi günü ilimizde oynanacak olan Turgutluspor Maçı ile birlikte yeni bir sayfa açmak istiyor.

Elazığ Belediyespor, Cumartesi günü ilimizde oynanacak olan Turgutluspor karşısında şeytanın bacağını kırmak istiyor.
Başkan Ahmet Toprak tarafından, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın da desteğini alınarak sezon öncesi ciddi bir yapılanmaya gidilirken, bu yıl sportif anlamda başarı beklentisi hakim.
Geçtiğimiz sezona oranla kadrosunda önemli oranda revizyona giden ve önemli isimleri transfer ederek ligi arzulanan yerde bitirme düşüncesinde olan Lacivert-Kırmızılı ekibimizde Cumartesi günün oynanacak olan Turgutluspor karşılaşmasına dönüm maçı gözüyle bakılıyor.
5 haftası geride kalan ligde, oynadığı 4 maçta 3 beraberlik 1 de yenilgi alan Elazığ Belediyespor, Turgutluspor engelini kayıpsız geçerek taraftarlarına 3 puanı hediye etmek istiyor.
Televizyonumuz Kanal 23’ün canlı olarak ekranlara getireceği zorlu mücadele öncesinde değerlendirmelerde bulunan Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak, taraftar desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını aktararak,  taraftarların bu zorlu maçta kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi.

Haber: Yakup Sağlam