• Dolar
  7.3846
 • Euro
  8.9749
 • G. Altın
  441.87
 • T. Altın
  2992.3

Elazığspor Kulübü’nün isim sponsoru olan Birevim Şirketinin yetkilileri, sponsorluk sözleşmesinin uzatılması yönünde Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın daveti üzerine hafta sonu ilimize gelecek.

Yeni sezonda 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve yaşadığı ekonomik sıkıntıları bir türlü çözemeyen Bordo-Beyazlı ekibimizde, isim sponsoru Birevim ile yapılan anlaşmanın uzatılması yönünde çalışmalar devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Birevim yetkililerini İstanbul’da ziyaret eden ve yapılan ilk görüşmeden olumlu izlenimlerle ayrılan Başkan Selçuk Öztürk’ün ardından bu kez de devreye ilimiz valisi Çetin Oktay Kaldırım girdi.

Alınan bilgilere göre, şirket yetkilileriyle telefonda görüşerek sözleşmenin uzatılması için ricada bulunan Vali Kaldırım’ın, detayları görüşmek üzere yetkilileri ilimize davet ettiği öğrenildi.

Elazığspor’u kısa vadede rahatlatacak bir ekonomik girdi sağlaması beklenen anlaşmanın detaylarının muhtemelen hafta sonu ilimizde yapılacak olan görüşmede konuşulacağı bildirilirken, 1,5 yıl daha uzatılması planlanan anlaşma karşılığında talep edilecek olan ücretin de bu görüşmede karara bağlanması hedefleniyor.