• Dolar
  5.8894
 • Euro
  6.4964
 • G. Altın
  280.05
 • T. Altın
  1903.6

1994 yılında Elazığ’da iletişim sektöründe faaliyete başlayan ve yıllar geçtikçe büyümeye devam eden Azim Ticaret sektörde ortak olduğu Turkcell ile Çeyrek Asırlık bağlılığı nedeniyle ödüle layık görüldü

1994 yılında Elazığ’da iletişim sektöründe faaliyete başlayan ve yıllar geçtikçe büyümeye devam eden Azim Ticaret sektörde ortak olduğu Turkcell ile Çeyrek Asırlık bağlılığı nedeniyle ödüle layık görüldü.

Elazığ’da 7 şubesinin yanı sıra  İstanbul’da da 1 şubesi bulunan Azim Ticaret ödüle doymuyor.

İletişim sektöründe Elazığlılara hizmet vermeye başlayan, günden güne hızla büyüyen iletişim şirketi Azim Ticaret geçtiğimiz gün Kıbrıs’da düzenlenen Türkiye İş Ortaklar Toplantısı ödül töreninde 25 yıllık ortaklık nedeniyle ödüle layık görüldü.

Bu anlamlı ödülü Kıbrıs’da düzenlenen toplantıda Azim Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Çelik aldı.

 

 

Bu özel ödülü aldıklarından dolayı gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil: “ Biz böyle bir ilde yatırım yapmaktan mutluyuz, çalışmaya tüm hızla devam edeceğiz” dedi.

 

Özdil: “Biz böyle bir ilde yatırım yapmaktan mutluyuz, çalışmaya tüm hızla devam edeceğiz”

Turkcell ile 25 Yıllık ortaklık ödülünü aldıkları için mutlu olduklarını kaydeden Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil: “Öncelikle 41 yıllık bir marka geçmişimiz var. 41 yıllık marka geçmişimimizin içinde 25 yıllık  Turkcell’le iş ortaklığımız mevcut. Bu  iş ortaklığımız içinde dün Kıbrıs’ta düzenlenen Türkiye İş Ortaklar Toplantısı’nda 25 yıl olan bayilerin içinde olmak ve onunla ödüllendirilmek gerçekten bizler için gurur verici bir olay. Biz Elazığ olarak başladığımız bu yolda İstanbulda’ki mağazalarımız ve çevre illerde olan yapmış olduğumuz yatırımlarla bu işlere devam ediyoruz. Biz Azim Ticaret Markasını elimizden geldiğince burada halkımızın ve dediğim gibi İstanbul’da bütün insanlara bunu yaymak için bunları ulaştırmak için gerekli yatırımları yapmaya devam ediyoruz ve yapacağız da. Biz burlara Azim Ticaret olarak bu markayı tabi ki bu başarılarla kolay getirmedik. Baktığınız zaman çok zorluklar yaşadık ama tabi ki bizi tercih eden bütün müşterilerimiz olsun burada bizim yanımızda çalışan ve  birlikte olduğumuz bütün ekip arkadaşlarımız olsun herkesin desteğiyle yapılan bir işlem oldu ve burda da bu  başarıları yakaladıkça bizler mutlu oluyoruz. Almış olduğumuz bu ödüller dediğim gibi bütün müşterilerimizin ve çalışan arkadaşlarımızın herkesin desteğiyle olan şeyler Elazığ’ımıza hayırlı olsun. Biz böyle bir ilde yatırım yapmaktan mutluyuz ve daha fazlasını da yapmak için her zaman çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye geneline de Azim Ticaret Markasını yaymak için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz. İnşallah hep birlikte ileri de yapacağımız yatırımlarla da sektörümüz de bu işin başında olmaya devam edeceğiz ve hep birlikte bu işi başararak iyi bir istihdam  sağlamayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı