• Dolar
  6.0959
 • Euro
  6.5984
 • G. Altın
  316.72
 • T. Altın
  2140.1

AK Parti eski Elazığ İl Başkanı Ali Şerifoğulları’nın oğlu, AK Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Korkut Şerifoğulları’nın kardeşi TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Şerifoğulları hayatını Pınar Fırtına ile birleştirdi. Çiftin düğün merasimine il protokolü ve çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti eski Elazığ İl Başkanı Ali Şerifoğulları’nın oğlu, AK Parti Elazığ il Başkan Yardımcısı Korkut Şerifoğulları’nın kardeşi TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Şerifoğulları hayatını pınar fırtına ile birleştirdi.
Çiftin düğün merasimine AK Parti Elazığ il Başkanı Ramazan Gürgöze, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Stk temsilcileri, idareciler ve çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa ve Pınar çiftinin nikahını Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz kıydı. Çiftin şahitliğini ise Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ  ve 26.Dönem Ak Parti Elazığ milletvekili Ejder Açıkkapı yaptı.
Nikah törenin ardından evlilik cüzdanını Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, takdim etti.
Kanal 23 Televizyonu olarak Pınar ve Mustafa çiftine bir ömür boyu mutluluk dileriz.

 

 

En Çok Okunanlar