MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Hasan Uzun mesajında, yeni yönetim sistemin hayata geçmesiyle birlikte, Türkiye’nin önündeki parlak geleceğe yönelik engellerin ortadan kalktığını vurguladı.

TÜRKİYE’NİN KAYBEDECEK ZAMANI YOK

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Uzun mesajında, “24 Haziran’da gerçekleşen seçim sonucunda türk milleti’nin vermiş olduğu kararla, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi yürürlüğe girmiş ve sayın recep tayyip erdoğan, yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı olmuştur. bu kararla milletimiz, istikrar, huzur ve güvenden yana tavır almıştır. bürokrasiyi azaltarak karar alma ve kalkınma hızının artmasını sağlayacak olan yeni yönetim sistemi, güçlü türkiye’ye giden yolda önümüzdeki tüm engellerin kaldırılmasını ifade etmektedir.” dedi.

Uzun ayrıca, güçlü iktidar ve güçlü lideriyle iç ve dış tehditlere karşı daha sağlam ve daha güvenli olan türkiye, bundan sonraki süreçte hiç vakit kaybetmeden artık büyümeye ve kalkınmaya odaklanarak yoluna kararlı bir şekilde devam edecektir. müsiad olarak, “meselemiz türkiye olsun” diyerek bu yolda ülkemize katkı yapmaya ve her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. anadolu’nun bizlere kadim mirası olan kardeşlik ruhu ve barışa olan inancımızdan vazgeçmeden, yalnızca ülkemizin refahı için çalışacağız. yeni yönetim sistemimizin ve yeni kabinenin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
 

 

En Çok Okunanlar