HAÇLI SEFERLERİ DEVAM EDİYOR
25 Ağustos 2017 17:26

 HAÇLI SEFERLERİ DEVAM EDİYOR

Dedelerimiz Anadolu’yu fethetme ülküsüne 600 lü yıllarda başlamıştır. Bu ülküsüne 1071 yılında Alpaslan’ın Malazgirt Zaferi ile kavuşmuştur.

Bu gerçeği hazmedemeyen ve Anadolu’nun Müslüman Türk Devletlerinin elinde olmasını kabullenmeyen ülkeler akla gelmeyecek türlü oyunlarla bizi bu topraklardan atmak istemiştir.

Yüzyıllardır Türkleri Anadolu'dan atmak isteyen Haçlılar taktik değiştirdi.

Eskiden Papa tüm Hıristiyan âlemini Müslümanlara özellikle Müslüman Türklere karşı savaşa çağırır, katılanları sözde cenneti(!) ile müjdelerdi.

Haçlı zihniyeti yüzyıllardır, içimizde yetişmiş, zayıf kişilikli evlatlarımızı kadın, para, makam, şan-şöhret gibi dünyevi rüşvetlerle kendine bağlamış, mezhebini ve etnik kimliklerini de kullanarak, bunları ihanet derecesinde ülkesine, milletine ve devletine karşı kullanmıştır.

Şimdi, TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR (!) bu taktiklerine ilaveten, imam, vaiz, dini önder vb. gibi kisvelerle içimizdeki hainleri besleyip güçlendirerek, saf ve temiz Müslümanlarla, etnik ve mezhep ayrılıklarına dayalı kışkırtmalarla gaflet ve dalâlet içerisindeki insanlarımızı da kullanarak, bu ülkenin nimetlerinden faydalananları ülkesine saldırtarak, HAÇLI SEFERLERİNE yeni bir boyut kazandırdı. 

Çok şükür büyük milletimiz, her seferinde gösterdiği birlik ve beraberliği, vatan- din- devlet- ülke- bayrak- mukaddesat sevdası ile bu haçlı oyununu bozmuştur.

Büyük Türk milleti, her seferinde bu oyunları bozmasının yanında birlik ve beraberliğini kuvvetlendirmiş, düşmanlarımızın ve içimizdeki hainlerin heveslerini kursaklarında bırakmış, gaflet ve dalâlet içerisindeki insanlarımızı uyandırmıştır.

Bize düşen aklımızı kullanarak, Allah ile kul arasına girmek isteyen hain zihniyetlerle ve diğer hainleri iyi tanıyarak, dış güçlerin oyunlarını bozmak.

Haçlıların değiştirdiği bu tür taktikleri bozarak, saldırılarını bertaraf etmektir.

Uyanık olalım...

 

 

 

 

Bu köşe yazısı, Elazığ Kanal 23 Haber - http://www.kanal23.com sitesinden alınmıştır.