• Dolar
  6.8223
 • Euro
  7.5691
 • G. Altın
  379.23
 • T. Altın
  2155.8

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, Kariyer günleri programı kapsamında Fırat Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün,  Kariyer günleri programı kapsamında Fırat Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.  F.Ü Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda rektör Prof. Dr. Kudbettin Demirdağ açılış konuşmasında Prof. Dr Haluk Görgün’e teşekkür ederek, “Kendisinin ciddi bir birikimi var. Bu birikimlerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Prof. Dr. Haluk Görgün,

“Bugün kariyer etkinliği çerçevesinde buradayız. Üniversiteden sonra istihdam arayan gençlerin hem kendilerine hem de arkadaşlarına istihdam yaratabilecekleri alanlar üzerinde çok düşündük. Bunun çok başarılı örneklerini gerçekleştirdik. Aynı şekilde biliyorum ki, Fırat Üniversitesi’nde de aynı başarılar devam ediyor.”

"EN KIYMETLİ KAYNAK ZAMANDIR"

“Kendinizi geliştirmenin ötesinde bir sorumluluğunuzun olmadığı bir dönemdesiniz. En kıymetli kaynaklardan bir tanesi zaman kaynağıdır, bu zaman kaynağını en iyi şekilde değerlendirip profesyonel hayata geçtiğinizde profesyonel hayatınızı şekillendirebilecek yatırımları yapabilecek bir dönemdesiniz.