• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Atatürk Stadyumu’nun yıkım sürecine girmesinin ardından alternatif stadyum arayışlarına devam eden Elazığspor, 2. Yarı’nın ilk haftasındaki Adanaspor Maçı’nı Antalya’da oynamak için girişimlere başladı.

Spor Toto 1. Lig’de sezonun 2. Yarısında maçlarını nerede oynayacağı merak konusu olan Elazığspor’da, yaşanan belirsizlik devam ediyor.
Atatürk Stadyumu’nun yıkım sürecine girmesinin ardından ilk yarının son maçını Sivas’ta oynayan Elazığspor’un rotası bu kez de Antalya olacak gibi görünüyor.
2. Yarı hazırlıklarını Antalya’da gerçekleştirecek olan Bordo-Beyazlı temsilcimizde, Adanaspor Maçı’nın Antalya’da oynanması için girişimlere başlandığı öğrenildi.
Alınan bilgilere göre 18-21 Ocak tarihlerinde oynanacak olan 2. Yarının ilk hafta maçlarına kadar Antalya’da kamp yapacak olan Elazığspor’un Adanaspor Maçı’nı da Antalya’da oynamak istediği bildirildi.
Elazığspor Kayyum Heyeti Başkanı Sebahattin Devecioğlu’nun gelen bu talep doğrultusunda girişimlere başladığı öğrenilirken, bu konuda hem Antalyaspor hem de Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılacak olan görüşmeler neticesinde Adanaspor maçının Antalya’da oynanıp oynanmama durumunun netleşmesi bekleniyor.