• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu Elazığspor’un Aksa’ya olan borçlarının 50 Bin TL ‘lik bölümünü ödeyerek Bordo Beyazlı Temsilcimize önemli bir jest yaptı.

Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu Elazığspor’un Aksa’ya olan borçlarının 50 Bin TL ‘lik  bölümünü ödeyerek Bordo Beyazlı Temsilcimize  önemli bir jest yaptı.  

Elazığspor'da uzun bir zamandan  bu yana devam eden elektrik sorunu için bu kez de Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu devreye girdi.  Düzenli yapılmayan ödemeler nedeniyle sık sık yaşanan kesintiler sonucu Elazığspor Tesisleri'nde sürekli mağduriyetler yaşanıyordu. Ligde sıkıntılı bir süreçten geçen ve gerek maddi gerekse de manevi desteğe ihtiyaç hisseden Bordo-Beyazlı ekibimizde yaşanabilecek olası yeni bir kesinti öncesinde harekete geçen Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu, Aksa’ya 50 Bin TL ödeme yaparak Elazığspor'u rahatlatmış oldu. Soylu, hatırlanacağı üzere Elazığspor'un transfer engelinin kaldırılması sürecinde de yaptığı nakit katkı ile önemli bir destek sağlamıştı.