• Dolar
  5.8225
 • Euro
  6.6312
 • G. Altın
  263.21
 • T. Altın
  1766.7

Elazığspor’da bugün başlayan 2. Yarı hazırlık kampına davet edilmelerine rağmen Malili futbolcular Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra’nın henüz ne zaman dönecekleri belirsizliğini korurken, Lamine Diarra’nın ise Pazartesi günü ilimize geleceği öğrenildi.

Elazığspor’da yabancı futbolcular Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra’nın ilimize ne zaman dönecekleri konusundaki belirsizlik devam ediyor.
Bordo-Beyazlı temsilcimizde, kulüp yetkilileri tarafından elde kalan tüm futbolculara 2. Etap Kampı’nın bugün başlayan başlangıç tarihi iletilirken, öğlen yapılan günün tek çalışmasına Malili futbolcular Moussa Bagayoko ile İdrissa Diarra’nın mazeretsiz olarak katılmadıkları öğrenildi.
Alınan bilgilere göre her iki futbolcuya da gerekli tebligatın yapıldığı ancak iki futbolcudan da haber alınamadığı bildirildi.
Alacaklarını gerekçe göstererek sözleşmesini feshetmek için FIFA’ya başvuran ve serbest kalacağı günü bekleyen Moussa Bagayoko, 11 Ocak Cuma günü de ödeme yapılmaması durumunda Elazığspor ile olan mukavelesini tek taraflı olarak feshetme hakkını eline alacak.
Moussa Bagayoko’nun bu nedenle Elazığ’a dönmediği tahmin edilirken, Elazığspor’un bir diğer Malili futbolcusu İdrissa Diarra’nın ise kulüpten uçak bileti beklediği ve Diarra’nın şu an için ülkesinde olduğu bildirildi.
Öte yandan Elazığspor’un bir diğer yabancı futbolcusu Lamine Diarra’nın ise kulüp yetkilileriyle görüştüğü ve Pazartesi günü Elazığ’a gelerek çalışmalara başlayacağı öğrenildi.
Hatırlanacağı üzere Lamine Diarra geçtiğimiz günlerde takımdaki geleceğine yönelik açıklamalarda bulunmuş ve sözleşmesini feshetmeyerek sonuna kadar savaşacağını belirtmişti.