• Dolar
  5.8048
 • Euro
  6.624
 • G. Altın
  267.17
 • T. Altın
  1764.9

Elazığspor’da başkanlar zirvesinin ardından ikinci toplantı ise bu akşam Başkent Ankara’da gerçekleşiyor. Kritik toplantıya vali, milletvekilleri ve bakan yardımcılarının yanı sıra siyaset ve iş dünyasından bazı isimlerin katılacağı öğrenildi.

Elazığspor’un kaderinin belirleneceği toplantıların ikincisi, bu akşam Başkent Ankara’da yapılıyor.
İlk olarak dün akşam ilimizde yapılan başkanlar zirvesinin ardından, Ankara’da yapılacak olan toplantı da Elazığspor açısından büyük önem taşıyor.
Buna göre, Elazığspor Kayyum Heyeti Başkanı Sebahattin Devecioğlu, ilimizde yapılan zirvenin ardından bu kez de Ankara’daki toplantı için sabah saatlerinde Başkent’e gitti.
Ankara’da ilk olarak Teknik Direktör Orhan Kaynak ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan Devecioğlu, akşam saatlerinde ise kritik zirveye katılacak olan isimlerle bir araya geldi.
Alınan bilgilere göre gece geç saatlere kadar devam etmesi beklenen toplantıya, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın yanı sıra, ilimiz milletvekilleri, Milli Savunma Bakan yardımcısı Şuay Alpay, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve iş dünyasından isimler katılacak. 
Toplantıda alınacak olan kararların, Cuma günü kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.