• Dolar
  5.8249
 • Euro
  6.6499
 • G. Altın
  267.81
 • T. Altın
  1764.9

Elazığspor Kayyum Heyeti Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, perşembe günü başkent Ankara’da Teknik Direktör Orhan Kaynak ile buluşarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunacak.

Elazığspor Kayyum Heyeti Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu’nun süreçle ilgili çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Göreve gelir gelmez ilk iş olarak kongre kararı alarak yeni bir yönetime kavuşması için takımın önünü açan Devecioğlu, bu kez de Teknik direktör Orhan Kaynak ile bir araya gelecek.

Alınan bilgilere göre 3 Ocak Perşembe günü Başkent Ankara’da gerçekleşecek olan görüşme, saat 14.00’de başlayacak.

Teknik Direktör Orhan Kaynak ile dağılma sürecine giren kadroda en azından elde kalan futbolcuların takımda tutulması, 2. Yarı Hazırlık Kampı ve transfer tahtası gibi konuları görüşecek olan Elazığspor Kayyum Heyeti Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, Orhan Kaynak’ın fikir ve önerilerini de dinleyerek gerekli adımları atacak.

Öte yandan Adanaspor Maçı’nın nerede oynanması konusunu da Teknik Direktör Orhan Kaynak ile masaya yatıracak olan Devecioğlu, Kaynak’ın onay vermesi durumunda maçın Antalya’da oynanması için girişimlerini hızlandıracak.