• Dolar
  6.8612
 • Euro
  7.7521
 • G. Altın
  392.13
 • T. Altın
  2656.7

Dsispor’da geçtiğimiz günlerde göreve seçilen yeni yönetim kurulu, ilimiz spor basını ile düzenlenen tanışma toplantısında, hedeflerini kamuoyuna açıkladı.

Bölge Müdürü Hacı Akgül’ün de yer aldığı toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.
Düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Kulüp 2. Başkanı Muhammed Sarıgül Elazığ amatörüne ve Türk sporuna katkı vermeyi bir görev bildiklerini ifade ederken, mücadele ettikleri 1.Amatör Küme’de Dsispor’un ilerleyen haftalarda özlenen günlerine geri döneceğini belirtti.
Göreve başladıktan sonra yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Sarıgül, ilk olarak malzeme eksikliğini giderdiklerini ve daha sonra ise Bölge Müdürü Hacı Akgül’ün desteği ile takım için bir araç aldıklarını kaydetti.

Yönetim olarak şeffaflığın birinci öncelikleri olduğunu belirten 2. Başkan Muhammed Sarıgül, yeni yönetimin vizyon sahibi, kurumsallaşmayı hedefleyen bir yönetim olduğunu söyledi.
Son olarak ise kulübün hedefleri hakkında bilgiler veren Sarıgül; Tesisleşme, branşların arttırılması, alt yapının güçlendirilmesi, profesyonelleşen yönetim mekanizması, kurumsallık gibi hedeflerinin bulunduğunu belirtti.
Dsispor Yönetimi’nde görev dağılımı ise şu şekilde yapıldı;

Kamil Altunbulat ( Başkan), Veysel Memişoğlu (Başkan Yrd.), Muhammed Sarıgül (2. Başkan), Fethi Ahmet Aka ( Genel Sekreter), Bülent Girgin ( Mali Sekreter), Alaattin Gürbüz ( Futbol Şube Sorumlusu), Çetin Nay ( Futbol Altyapı Sorumlusu), Hasan Aydoğdu ( Voleybol Şube Sorumlusu), Mehmet İrhan (Futbol Alt ve Üst Yapı Yrd.), Harun Çanakçı (Antrenör), Semih Ayaz (Antrenör)