• Dolar
  7.2403
 • Euro
  8.527
 • G. Altın
  453.18
 • T. Altın
  3077.8

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ettiler.

15 Haziran’da yapılan Olağan Genel Kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Gür Başkanlığı’ndaki Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu, Vali Çetin Oktay Kaldırım’a ziyarette bulundular. Ziyarette Başkan Gür ve beraberindeki heyet Vali Kaldırım’a amatörün içinde bulunduğu sıkıntılar konusunda bilgiler verdiler.
Ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Gür, Amatörde yaşanan tesis sıkıntısı konusunda Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan tam destek aldıklarını bu konuda federasyon olarak birlikte hareket edeceklerini söyledi.
İlgi ve alakasından dolayı Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür eden Gür, Vali Kaldırım ile en kısa sürede federasyon binasında kulüplerin katılımıyla bir toplantı yapacaklarını söyledi.
Vali Kaldırım’ın kendilerinden tüm branşlarda ayrım yapmaksızın projeler geliştirmelerini istediğini aktaran Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın tesisleşme konusunda kısa, orta ve uzun vadede ciddi adımlar atılacağını aktardığını söyledi.
Gür, son olarak ise Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak Vali Çetin Oktay Kaldırım’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.