• Dolar
  6.8152
 • Euro
  7.4307
 • G. Altın
  378.48
 • T. Altın
  2155.8

Yeni sezon öncesi 2. Etap Kamp çalışmalarına Afyon’da devam eden Elazığ Belediyespor’da, kaptanları Arif Şahin, Cenk Cengiz ve Burak Keskin iddialı açıklamalar yaptı.

2019-2020 Sezonu’nda TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü’nde 2. Etap çalışmaları Afyonkarahisar’da devam ediyor.

Günde çift antrenman yapan ve oynadığı hazırlık maçlarıyla yeni sezona iddialı bir giriş yapmayı planlayan Kırmızı-Lacivertli ekibimizde, kampı ziyaret eden başkan Ahmet Toprak, takım kaptanları Arif Şahin, Cenk Cengiz ile Burak Keskin’den yeni sezonda hırs ve mücadele sözü aldı.

Takımın yeni transferlerle bambaşka bir yapıya büründüğünü söyleyen kaptanlar, Yeni sezonda takımca ellerinden gelenin fazlasını yaparak, Elazığ Belediyespor’u hedefe götüreceklerinin sözünü verdiler.

Afyon kampının da oldukça verimli geçtiğine vurgu yapan oyuncular, lig başlayana kadar hazır hale geleceklerini bildirdiler.

Kulüp içindeki aile ortamının kendisini mutlu ettiğini ifade eden Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak ise, “Teknik heyetinden, futbolcusuna. Malzemecisinden idari yönetimine takımımızda tam bir aile ortamı hakim. Afyon kampımızın da gayet verimli geçtiğini gözlemledik. İnşallah lig başlayana kadar takımımız en üst seviyede hazır hale gelecektir. Kaptanlarımızın nezdinde tüm futbolcularımıza sakatlıksız, güzel ve başarılı bir sezon diliyorum” dedi.