• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Spor toto 1. Lig’in 25. Haftasında Cuma günü deplasmanda Gazişehir Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek olan Elazığspor, öğlen saatlerinde 20 kişilik kadrosuyla Gaziantep’e gitti.

Elazığspor, Gaziantep’te…
Spor Toto 1. Lig’in 25. Haftasında Cuma günü deplasmanda Gazişehir Futbol Kulübü ile zorlu bir mücadeleye çıkacak olan Bordo-Beyazlı ekibimiz Elazığspor, hazırlıklarının ilimizdeki etabını saat 11.30’da kendi tesislerinde yaptığı antrenmanla tamamlayarak Gaziantep’e gitti.
Saat 14.00’de kendi özel otobüsü ile Gaziantep’e hareket eden Bordo-Beyazlı kafilede 20 futbolcu bulunurken, sakatlığı devam eden Ahmet Burak Solakel ile Cezalı Rüştü Hanlı kafilede yer almadı.
Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar tarafından belirlenen, Gazişehir Gaziantep FK maçı kadrosunda şu futbolcular yer alıyor;
Ahmet Sabri Fener, Ahmet Doğan, Serdar Özbayraktar, Yiğitcan Erdoğan
Lamine Diarra, Kadir Bekmezci, Murat Ceylan, Emir Gökçe, Kadir Taşoğlu, Serge Akakpo, Abel Camara, Muhammed İldiz, Abdülkadir Kayalı, Mustafa Eskihellaç, Christian Bekamenga, Gökhan Akkan, Tufan Kelleci, Dersim Sahan Kaynak, Dialo Samba ve Cengizhan Akgün.
Son çalışmasını Perşembe günü Gaziantep’te gerçekleştirecek olan Elazığspor’da bu antrenmanın ardından teknik heyet ve futbolcular kampa girerek maç saatini beklemeye başlayacaklar.


ELAZIĞSPOR, 20 KİŞİLİK KADROSUYLA GAZİANTEP’E GİTTİ