• Dolar
  5.7644
 • Euro
  6.3839
 • G. Altın
  277.68
 • T. Altın
  1872.0

Elazığspor Kulübü Kayyım Başkanlığı, 3 Ocak Perşembe günü Ankara’da yapılan toplantı sonucunda alınan kararları kamuoyu ile paylaştı.

Elazığspor Kulübü Kayyım Başkanlığı, 3 Ocak Perşembe günü Ankara’da yapılan toplantı sonucunda alınan kararları kamuoyu ile paylaştı. 

Açıklamada, "Elazığspor’umuzun problemlerini çözmek adına Elazığ Milletvekilleri ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Elazığspor Kayyım Başkanı Sebahattin Devecioğlu ve Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak’ın katılımıyla 3 Ocak Perşembe günü Ankara’da yapılan toplantı sonucunda;

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, tüm siyasi parti Milletvekillerimiz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve Kayyım Başkanımız Sebahattin Devecioğlu’nun katılımıyla 5 Ocak Cumartesi günü saat 16:00’da Elazığ DoubleTree by Hilton Hotel’de basın açıklaması yapılmasına,

Transfer yasağının kaldırılması için gerekli çalışmaların başlatılmasına,

“Uzat Elini; Yaşasın Elazığspor” kampanyasına destek verilmesine karar verilmiştir. Kamuoyuna duyurulur." ifadelerine yer verildi.