• Dolar
  5.8048
 • Euro
  6.624
 • G. Altın
  267.17
 • T. Altın
  1764.9

Yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle dağılma aşamasına gelen Elazığspor için “Uzat Elini; Yaşasın Elazığspor” temalı yeni yardım kampanyası başlatıldı.

Elazığspor’da uzun bir zamandan buyana yaşanan ve bir türlü çözülemeyen maddi sıkıntılar sonucunda mevcut kadronun da dağılmaya başlamasının ardından, “Uzat Elini; Yaşasın Elazığspor” temalı yeni bir yardım kampanyası başlatılması kararlaştırıldı.

1. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından Kayyum Süreci’ni yönetmek üzere görevlendirilen Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, ilimiz spor basını temsilcileriyle bir toplantı gerçekleştirirken, yapılan toplantıda kısa vadede 3 Milyon TL kaynak bulunması halinde, mevcut kadronun elde tutulabileceği belirlenirken, bunun için de acil olarak maddi yardım kampanyası yapılmasına karar verildi.

Konuya ilişkin olarak Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Uzat Elini; Yaşasın Elazığspor. Elazığsporumuz’a bu zor günlerde destek olmak Fedakâr ve Cefakâr Futbolcuları ile lige devam etmek için “Uzat Elini; Yaşasın Elazığspor” kampanyasına, tüm Elazığ halkını ve Elazığspor severleri maddi ve manevi olarak katkı sağlamaya davet ediyoruz” açıklaması yapıldı.

Buna göre Elazığspor’un ayakta kalabilmesi için yardımda bulunmak isteyen taraftarlar Elazığ Valiliği’nin Ziraat Bankası Elazığ Merkez Şubesi’nden açmış olduğu Elazığspor Yardım Hesabı’na diledikleri miktarda bağışta bulunabilecekler.

Elazığspor için açılan hesap numarası şu şekilde;

IBAN: TR 30 0001 0001 8647 6553 0050 04