• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

İlimizde faaliyet gösteren Windy Hill Hotel, maddi anlamda oldukça sıkıntılı günler geçiren Elazığspor’a güzel bir jest yaptı. Bordo-beyazlı Ekibimiz, İstanbulspor maçı için Cumartesi günü bu otelde kampa girecek.

Kulüp tesislerinde başta elektrik olmak üzere, ısınma ve barınma anlamında büyük sıkıntılar yaşayan Elazığspor’da, Windy Hill Hotel’den gelen jest yüzleri güldürdü.
Elektrikler kesik olduğu için bu ihtiyacını jeneratör aracılığı ile gideren ve günlük 1000 TL jeneratör için yakın harcayan Bordo-Beyazlı temsilcimizde, yaşanan kömür sıkıntısı nedeniyle ısınma ve sıcak su ihtiyacı da kısıtlı imkânlarla sağlanabiliyor.
Öte yandan günlük beslenme ihtiyaçları da büyük zorluklarla karşılanan Elazığspor’da yaşanan erzak sıkıntısı da başlıca bir problem haline geldi.
Yaşanan tüm bu olumsuzluklar karşısında harekete geçen Windy Hill Hotel işletmecisi Hüseyin Dal, Elazığspor Kulübü yetkilileri ile irtibata geçerek takımı İstanbulspor Maçı öncesinde otelinde ağırlama teklifinde bulundu.
Gelen bu teklifi memnuniyetle karşılayan Elazığspor Kulübü yetkilileri, Windy Hill Hotel işletmecisi Hüseyin Dal’a teşekkür ettiler.
Buna göre, Spor Toto 1. Lig’in 14. Haftasında 2 Aralık Pazar günü ilimizde İstanbulspor ile karşılaşacak olan Elazığspor,  zorlu maç için 1 Aralık Cumartesi günü Windy Hill Hotel’de kampa girecek.