• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

Dağılma sürecine giren Elazığspor’da takımdan ayrılan son isim Ali fırat Okur oldu. Genç futbolcu Elazığspor ile olan sözleşmesini tek taraflı feshetti.

DAĞILMA SÜRECİNE GİREN ELAZIĞSPOR’DA TAKIMDAN AYRILAN SON İSİM ALİ FIRAT OKUR OLDU. GENÇ FUTBOLCU ELAZIĞSPOR İLE OLAN SÖZLEŞMESİNİ TEK TARAFLI FESHETTİ.
Tarihinin en kötü günlerini yaşayan ve içerisinde bulunduğu maddi krizi bir türlü aşamayan Elazığspor’da, serbest kalma hakkını elde eden futbolcular birer birer Bordo-Beyazlı formaya veda ediyor.
Bu bağlamda Elazığspor’da takımdan ayrılan 5. İsim ise Ali Fırat Okur oldu…
Alacakları nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuran oyuncular arasında olan Ali Fırat Okur, bugün itibariyle sözleşmesini tek taraflı feshetti.
Orhan Şam ile başlayan daha sonra ise Ahmet Aras, Emre Öztürk ve Mehmet Yiğit ile devam eden ayrılık sürecinde, böylelikle takıma veda eden 5. İsim Ali Fırat Okur oldu.
Şu anda Lamine Diarra’nın takımda kalacağını açıklayan başka bir oyuncu bulunmazken, transfer tahtasının açılamaması durumunda sezonun ikinci yarısında Elazığlı genç oyuncularla yola devam edilmesi bekleniyor.


ELAZIĞSPOR’DA AYRILAN SON İSİM ALİ FIRAT OKUR OLDU