• Dolar
  5.3839
 • Euro
  6.1072
 • G. Altın
  214.59
 • T. Altın
  1452.6

Zor bir süreç yaşayan Elazığspor’a bir şok da Erzurum Kampı’ndan geldi. Alınan bilgilere göre Bordo-Beyazlı Kulüp, organizasyon şirketi tarafından otelden çıkarılma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir.

Üst üste şok haberlerin yaşandığı Elazığspor’da bir kötü haber de Erzurum Palandöken kampından geldi.

Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz sezondan kalan ödeme eksiği nedeni ile organizasyon şirketi tarafından takibe alınan bordo-beyazlı kulüp, herhangi bir kaynak bulamadığı takdirde önümüzdeki günlerde otelden çıkarılma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak.

Yönetim boşluğu ve ekonomik problemler tarafından sorunlar yaşayan Elazığspor’da hatırlanacağı üzere Erzurum Kampı giderlerinin 40 Bin TL tutarındaki kısmı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekman tarafından karşılanmıştı.

Organizasyon şirketleri bu meblağın 11 Bin TL’lik kısmını bir önceki sezondan kalan borç olarak düşerken kalan 29 Bin TL’lik limit ise birkaç gün içinde sona erecek.

Şok üstüne şok yaşayan Elazığspor kulübünün bu sorun karşısında nasıl bir hamle yapacağı henüz bilinmezken, sorunu giderebilme adına girişimlerde bulunulmadığı takdirde takımın otelden çıkartılacağı belirtildi.