• Dolar
  5.8249
 • Euro
  6.6499
 • G. Altın
  267.81
 • T. Altın
  1764.9

Elazığspor Kayyum Başkanlığı, takımın içinde bulunduğu sorunlara çözüm üretmek amacıyla kulüpte daha önce görev yapan başkanlarla 2 Ocak Çarşamba günü istişare toplantısı gerçekleştirecek.

Elazığspor’da eski başkanlar buluşacak.

Kayyum Başkanlığı, eski başkanlarla çözüm üretmek için Çarşamba günü bir araya gelecek. Elazığspor Kayyum Başkanlığı, takımın içinde bulunduğu sorunlara çözüm üretmek amacıyla kulüpte daha önce görev yapan başkanlarla istişare toplantısı gerçekleştirecek.

Toplantı, 02 Ocak  Çarşamba günü saat 19.00’da Elazığ Double Tree ByHilton Hotel’de yapılacak. Konuya ilişkin olarak Elazığspor Kulübü’nden “1967 Ruhu Başkanlar Buluşması” başlıklı yapılan açıklamada;

“Elazığspor Kayyum Başkanlığı, Elazığspor’umuzun içinde bulunduğu sorunlara çözüm üretmek amacıyla kulübümüzde daha önce görev yapan Başkanlarımızla istişare toplantısı gerçekleştirecektir. Toplantı, 02 Ocak 2019 Çarşamba günü Saat 19:00’da Elazığ DoubleTree Hilton Hotelde yapılacaktır. Daha önce kulübümüzde görev yapmış olan tüm Başkanlarımız toplantıya davetlidir.” ifadelerine yer verildi.