• Dolar
  6.0872
 • Euro
  6.8225
 • G. Altın
  251.07
 • T. Altın
  1691.7

Elazığspor’da bugün yapılması gereken olağan genel kurul, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 11 Aralık Salı gününe ertelendi.

Elazığspor’da gelenek yine bozulmadı ve bugün yapılması gereken olağan genel kurul toplantısı, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 11 Aralık Salı gününe ertelendi.

Saat 16.00’da yapılması gereken kongrede salon boş kalırken, tüzük gereği olağan genel kurul 1 hafta sonra aynı yer ve saatte toplanmak üzere ertelendi.

Buna göre, Elazığspor yeni yönetimine 11 Aralık Salı günü saat 16.00’da Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kongrede kavuşmuş olacak.

Ertelenen kongrenin ardından değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, şu ana kadar başkan adaylığı için kulübe herhangi bir resmi müracaatın olmadığını söyledi.

Öte yandan ihale ve yer teslimi süreçleri tamamlanan Elazığ Atatürk Stadyumu’nda yıkım çalışmaları da başlıyor.

İlk yarının son maçı olan Altay karşılaşmasının nerede oynanacağı yönündeki belirsizlik  ortadan kalkarken, Atatürk Stadyumu yıkım çalışmalarının hemen başlayacağını aktaran Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, Altay maçının Malatya-Diyarbakır veya İstanbul’da oynanması yönünde görüşmelerin devam ettiğini söyledi.