• Dolar
  6.8555
 • Euro
  7.7862
 • G. Altın
  399.18
 • T. Altın
  2704.2

Birevim Elazığspor’da Sportif Direktör Mustafa Aksu ile yolların ayrılmasının ardından kulüp içerisindeki Sportif Direktörlük birimi kaldırıldı.

Birevim Elazığspor’da Teknik Direktör Sefer Yılmaz’ın istifası ile başlayan ve ardından Sportif Direktör Mustafa Aksu ile yolların ayrılmasıyla devam eden teknik yapılanmada yeni bir karar daha alındı.
Geride kalan 10 haftada arzu ettiği puanları bir tülü alamayan ve radikal değişikliklere giden Bordo-Beyazlı ekibimizde, bu adımlarda biri olarak Sportif Direktörlük biriminin kaldırılmasına karar verildi.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, yaptığı açıklamada Sportif Direktörlük birimini kaldırdıklarını kaydetti.
Öztürk, Mustafa Aksu’nun yerine herhangi bir isim düşünülmediği ifade ederken; “Zaten sportif direktörlük birimi devam edecek olsaydı Mustafa Hocamız ile devam ederdik” şeklinde konuştu.
Birevim Elazığspor’da yaşanan bu gelişmenin ardından Mustafa Aksu’nun görev ve yetkileri, sorumluluğunu Zafer Yetiş’in üstlendiği Futbol Şubesi’ne devredilecek.

Ceyhun Gül/Haber