• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

Elazığspor’da Teknik heyet ve Futbolcular, İşadamı Nurullah Öner, Yusuf Uğur ve İbrahim Yıldız’ın, işletmeciliğini yaptıkları kafede kahvaltıda bir araya geldiler.

Kardemir Karabükspor deplasmanından galibiyetle dönen Elazığspor’da Teknik heyet ve futbolcular İşadamı Nurullah Öner, Yusuf Uğur ve İbrahim Yıldız’ın, işletmeciliğini yaptıkları kafede kahvaltıda bir araya geldiler.

Kahvaltı sonrasında değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Teknik Direktörü Erhan Altın, zor bir maçtan 3 puanla dönmelerinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Artık yavaş yavaş birbirilerini daha iyi tanımaya başladıklarını aktaran Altın “Moral motivasyon muhteşem. Arkadaşlık, aile ortamı dört dörtlük. Şükürler olsun, çocuklarımızın istek ve arzuları bizleri mutlu ediyor. Tabiki böyle bir ortamda, böylem bir davet bizim açımızdan moralimizi üst seviyeye taşıdı. Kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu ise yaptığı değerlendirmede mekanı kendilerine açan ve hizmete sunan Alibey Artuklu işletmesine Elazığspor Kulübü olarak teşekkür etti. Elazığspor Kulübü olarak sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini ifade eden Aksu, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu süreç içerisinde bizlere destek veren tüm kişilere kurumlara teşekkür ediyoruz. Bu arkadaşımızın da bugün için yapmış olduğu onlardan biri.  Bizim moral-motivasyona ihtiyacımız var. E sağ olsun bu işletme ve sahipleri de bugün için kahvaltıda ağırlamaları bizleri onurlandırmıştır.  Arkadaşlarımıza değişik bir ortam yarattıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bol kazançlar diliyoruz, inşallah her şey Elazığspor için daha iyi olur diye düşünüyoruz”.

Son olarak konuşan işletmeci Yusuf Uğur ise yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi; “Moral-motivasyon açısından yapmış olduğumuz kahvaltının, gerçekten Elazığspor’a destek amaçlı olsa da motivasyon olsa da yalnız bırakmadığımızı buradan belirtmek isteriz. Öncelikle hocamız zaten bu konuda deneyimli olduğu için daha önceden de görüşmelerimiz vardı. Elazığspor’u güzel seviyelere güzel boyutlara getireceğine inanıyoruz. Kendilerine de sizlerin aracılığı ile bir kez daha teşekkür ediyorum”.