• Dolar
  6.8629
 • Euro
  7.7536
 • G. Altın
  391.47
 • T. Altın
  2656.7

Yeni sezon hazırlıklarına 15 Temmuz’da start vermeyi düşünen Bordo-Beyazlı temsilcimiz Elazığspor, bu tarihe kadar iç transfer görüşmelerini tamamlamayı hedefliyor.

Birevim Elazığspor’da 1 Eylül’de başlayacak olan yeni sezon öncesi hazırlıklarına 15 Temmuz’da start verilmesi planlanıyor.
Yeni sezon tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi sıkıntılarla başlayacak olan ve henüz birçok belirsizliği devam ettiği Bordo-Beyazlı ekibimizde, 15 Temmuz tarihine kadar iç transferin tamamlanması hedefleniyor.
Bu kapsamda ilk olarak Ömer Yıldız, Selim Enes Özeren ve Kaleci Ahmet Doğan ile sözleşme imzalayan Birevim Elazığspor’da, hafta içerisinde sözleşmeleri biten diğer oyuncularla da masaya oturulacağı ve anlaşma zemini aranacağı öğrenildi.
Alınan bilgilere göre Teknik Direktör Sefer Yılmaz’ın da önümüzdeki hafta Elazığ’a geleceği ve Başkan Selçuk Öztürk ile görüşerek sezon planlamasının yapılacağı bildirildi.
Dış transfer için şu anda eli-kolu bağlı olan ve transfer engeli bulunduğu için kadrosuna takviye yapamayan Bordo-Beyazlı ekibimizin, transfer tahtasının açılması için de girişimlerde bulunacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.