• Dolar
  5.6592
 • Euro
  6.3832
 • G. Altın
  259.16
 • T. Altın
  1746.0

Elazığspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, kulübe destek veren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu için teşekkür mesajı yayımlandı.

Maddi anlamda oldukça sıkıntılı bir süreçten geçen Elazığspor’da, bu zor günlerde takıma katkı sağlayan isimler için bir teşekkür mesajı yayımlandı.

Elazığspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, Kardemir Karabükspor maçının ardından takımın Ankara’da ki konaklama giderlerini üstlenen Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’a, geçtiğimiz hafta içerisinde takımın Antalya’da gerçekleştirdiği kampın ulaşım ve konaklama masraflarını karşılayan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’a, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleriyle Kardemir Karabükspor maçının Ankara-Karabük / Karabük-Ankara bölümünü üstelenen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’e ve Elazığspor’un Aksa’ya olan elektrik borcunun 50 Bin TL’lik taksidini ödeyen Har Holding Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu’ya desteklerinden ötürü teşekkür etti.